Loading...
28/01
13:30
logoSivasspor
-
logoAdana Demirspor
-
28/01
16:00
logoHatayspor
-
logoTrabzonspor
-
28/01
16:00
logoMKE Ankaragücü
-
logoGaziantep FK
-
28/01
19:00
logoGiresunspor
-
logoGalatasaray
-
28/01
19:00
logoAntalyaspor
-
logoÜmraniyespor
-
28/01
13:30
logoTuzlaspor
-
logoSakaryaspor
-
28/01
16:00
logoAltınordu
-
logoBoluspor
-
28/01
19:00
logoPendikspor
-
logoGençlerbirliği
-
28/01
17:30
logoHertha Berlin
-
logoUnion Berlin
-
28/01
17:30
logoMainz 05
-
logoBochum
-
28/01
17:30
logoWerder Bremen
-
logoWolfsburg
-
28/01
17:30
logoHoffenheim
-
logoMönchengladbach
-
28/01
17:30
logoFreiburg
-
logoAugsburg
-
28/01
20:30
logoBayern München
-
logoEintracht Frankfurt
-
28/01
19:00
logoTroyes
-
logoLens
-
28/01
23:00
logoMarsilya
-
logoMonaco
-
28/01
17:00
logoEmpoli
-
logoTorino
-
28/01
20:00
logoCremonese
-
logoInter
-
28/01
22:45
logoAtalanta
-
logoSampdoria
-
28/01
16:00
logoCadiz
-
logoMallorca
-
28/01
18:15
logoGirona
-
logoBarcelona
-
28/01
20:30
logoSevilla
-
logoElche
-
28/01
23:00
logoGetafe
-
logoReal Betis
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoPreston North End
0
logoCoventry
0
28/01
18:00
logoHull City
-
logoQueens Park Rangers
-
28/01
18:00
logoMiddlesbrough
-
logoWatford
-
28/01
18:00
logoCoventry
-
logoHuddersfield Town
-
28/01
00:15
logoDanubio
-
logoCerro
-
28/01
03:00
logoAdmira Wacker
-
logoVejle
-
28/01
03:00
logoAucas
-
logoTecnico Universitario
-
28/01
03:00
logoDrogheda United
-
logoDundalk
-
28/01
03:00
logoDunajska Streda
-
logoRukh Vynnyky
-
28/01
03:00
logoHillerod
-
logoLyngby
-
28/01
03:00
logoHobro IK
-
logoHamburg
-
28/01
03:00
logoHomburg
-
logoHostert
-
28/01
03:00
logoInter Miami
-
logoSt. Louis City
-
28/01
03:00
logoLiepaja
-
logoFK Tukums 2000
-
28/01
03:00
logoLiptovsky Mikulas
-
logoTorpedo Kutaisi
-
28/01
03:00
logoLodzki KS
-
logoVorskla Poltava
-
28/01
03:00
logoLudogorets Razgrad
-
logoDinamo Tbilisi
-
28/01
03:00
logoMaribor
-
logoDynamo Kiev
-
28/01
03:00
logoMetal Kharkiv
-
logoLokomotiv Sofia 1929
-
28/01
03:00
logoMura
-
logoShkendija 79
-
28/01
03:00
logoPodbeskidzie Bielsko
-
logoAlashkert
-
28/01
03:00
logoSKA Khabarovsk
-
logoKrylya Sovetov
-
28/01
03:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoNavbahor Namangan
-
28/01
03:00
logoShelbourne
-
logoDrogheda United
-
28/01
03:00
logoSuduva
-
logoWigry Suwalki
-
28/01
03:00
logoSwarovski Tirol
-
logoKufstein
-
28/01
03:00
logoTychy 71
-
logoKalisz
-
28/01
03:00
logoZrinjski Mostar
-
logoZlate Moravce
-
28/01
03:30
logoMontevideo Wanderers
-
logoCentro Atletico Fenix
-
28/01
Canlı ( 50 )
logoMoreton Bay United Jets
1
logoGold Coast United
1
28/01
11:00
logoKhimki
-
logoVeles
-
28/01
11:00
logoZenit St. Petersburg
-
logoLusail City
-
28/01
12:00
logoChernomorets
-
logoSKA-Energiya II
-
28/01
12:00
logoDinamo Minsk
-
logoEnergetik-BGU Minsk
-
28/01
12:00
logoFK Brandys Nad Labem
-
logoHorky nad Jizerou
-
28/01
12:00
logoGomel
-
logoLokomotiv Gomel
-
28/01
12:00
logoHradec Kralove II
-
logoChrudim
-
28/01
12:00
logoHrvatski Dragovoljac
-
logoKustosija
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoMetaloglobus
0
logoBlejoi Vispeşti
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoOlimpic Z?rneşti
0
logoBraşov Steagul Renaşte
0
28/01
12:00
logoPolkowice
-
logoChrobry Glogow
-
28/01
12:00
logoRamnicu Sarat
-
logoBuzau
-
28/01
12:00
logoRochedale Rovers
-
logoBrisbane City
-
28/01
12:00
logoSigma Olomouc II
-
logoFrydek-Mistek
-
28/01
12:30
logoAstoria Walldorf II
-
logoDudenhofen
-
28/01
12:30
logoBlansko
-
logoSlovan Rosice
-
28/01
12:30
logoBohemians 1905 II
-
logoKolin
-
28/01
12:30
logoHanacka
-
logoOpava
-
28/01
12:30
logoMotorlet Praha
-
logoBanik Sous
-
28/01
12:30
logoPetrzalka
-
logoLisen
-
28/01
12:30
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoStal Rzeszow
-
28/01
12:30
logoStrogino
-
logoTorpedo Moskva II
-
28/01
13:00
logoACS Gloria Bistrita
-
logoUnirea Dej
-
28/01
13:00
logoBelshina
-
logoShakhtyor Soligorsk
-
28/01
13:00
logoConcordia Elblag
-
logoStarogard Gdanski
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoDukla Banska Bystrica
0
logoDolny Kubin
0
28/01
13:00
logoFA Siauliai
-
logoFS Jelgava
-
28/01
13:00
logoGorica
-
logoRukh Vynnyky
-
28/01
13:00
logoGraffin Vlasim
-
logoBanik Ostrava II
-
28/01
13:00
logoIsloch Minsk
-
logoSlutsk
-
28/01
13:00
logoJihlava
-
logoViktoria Zizkov
-
28/01
13:00
logoKarvina
-
logoProstejov
-
28/01
13:00
logoMiddelfart
-
logoKolding IF
-
28/01
13:00
logoPolonia Bytom
-
logoZag??bie Sosnowiec II
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoPribram
0
logoJiskra Domazlice
0
28/01
13:00
logoRied
-
logoVorwarts Steyr
-
28/01
13:00
logoRuch Chorzow
-
logoHutnik Krakow
-
28/01
13:00
logoSered
-
logoPovazska Bystrica
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoSpartac Bucuresti
0
logoDinamo Bucarest
0
28/01
13:00
logoTrencin
-
logoRaca
-
28/01
13:00
logoUnterhaching
-
logoBahlinger SC
-
28/01
13:00
logoViitorul Tg. Jiu
-
logoViitorul Şimian
-
28/01
13:00
logoZilina
-
logoTrinec
-
28/01
13:00
logoZug 94
-
logoFC Rotkreuz
-
28/01
13:15
logoPEPO
-
logoMikkeli
-
28/01
13:30
logoDnepr Mogilev
-
logoVitebsk
-
28/01
13:45
logoSAK Klagenfurt
-
logoAustria Klagenfurt II
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoFC Helsingor
0
logoHvidovre
0
28/01
14:00
logoFrem
-
logoFA 2000
-
28/01
14:00
logoGleisdorf
-
logoMettersdorf
-
28/01
14:00
logoGöteborg
-
logoHalmstad
-
28/01
14:00
logoHamburg II
-
logoHobro IK
-
28/01
14:00
logoInter Turku
-
logoSalPa Salo
-
28/01
14:00
logoKauno Zalgiris
-
logoFK Dainava Alytus
-
28/01
14:00
logoKosmonosy
-
logoZenit Caslav
-
28/01
14:00
logoOdra Opole
-
logoPawlowice Slaskie
-
28/01
14:00
logoOlimpia Elblag
-
logoSokol Ostroda
-
28/01
14:00
logoPogon Siedlce
-
logoLegionovia Legionowo
-
28/01
14:00
logoShamrock Rovers
-
logoTreaty United
-
28/01
14:00
logoSparta Prag II
-
logoDukla Prag
-
28/01
14:00
logoSt Patricks
-
logoBray Wanderers
-
28/01
14:15
logoJaPS
-
logoKTP Kotka
-
28/01
14:30
logoAstoria Walldorf
-
logoStuttgarter Kickers
-
28/01
14:30
logoChojniczanka Chojnice
-
logoGornik Leczna
-
28/01
14:30
logoFremad Amager
-
logoSlagelse B&I
-
28/01
14:45
logoOFK Pirin
-
logoBotev Vratsa
-
28/01
15:00
logoAkademisk BK
-
logoNykobing
-
28/01
15:00
logoAmstetten
-
logoLASK Juniors
-
28/01
15:00
logoBuducnost Podgorica
-
logoJezero Plav
-
28/01
15:00
logoChertanovo
-
logoMurom
-
28/01
15:00
logoChrobry Glogow II
-
logoPolonia Sroda
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoEtar Veliko Tarnovo
0
logoSpartak Pleven
0
28/01
15:00
logoFA Siauliai
-
logoFS Jelgava
-
28/01
15:00
logoGefle
-
logoIK Brage
-
28/01
15:00
logoGjellerasen
-
logoUllern
-
28/01
15:00
logoHallbergmoos-Goldach
-
logoWacker Burghausen
-
28/01
15:00
logoHeider SV
-
logoDrochtersen / Assel
-
28/01
15:00
logoJavor Ivanjica
-
logoSloboda Uzice
-
28/01
15:00
logoKjelsas
-
logoStabaek
-
28/01
15:00
logoLehnerz
-
logoRot-Weiss Walldorf
-
28/01
15:00
logoRapid Wien II
-
logoBudapest Honved II
-
28/01
15:00
logoRoskilde
-
logoTrelleborgs FF
-
28/01
15:00
logoStart Brno
-
logoZnojmo
-
28/01
15:00
logoVSK Arhus
-
logoOdder
-
28/01
15:00
logoVasteras SK FK
-
logoSollen Utd
-
28/01
15:00
logoWattenscheid 09
-
logoTuS RW Koblenz
-
28/01
15:00
logoZilina II
-
logoNKP Podhale
-
28/01
15:00
logoÖrebro
-
logoÖrebro Syrianska
-
28/01
15:15
logo1860 München II
-
logoRain / Lech
-
28/01
15:30
logoDukla Banska Bystrica
-
logoFK Kosice
-
28/01
15:30
logoFC Minsk
-
logoNeman Grodno
-
28/01
15:30
logoIngolstadt II
-
logoEichstatt
-
28/01
15:30
logoKSZO Ostrowiec
-
logoSiarka Tarnobrzeg
-
28/01
15:30
logoKSZO Ostrowiec
-
logoSiarka Tarnobrzeg
-
28/01
15:30
logoSchalke 04 II
-
logoKickers Offenbach
-
28/01
15:30
logoWolfsberger AC
-
logoSeattle Sounders
-
28/01
16:00
logoMAS Taborsko
-
logoSlavia Prag II
-
28/01
16:00
logoAFC Eskilstuna
-
logoDjurgarden
-
28/01
16:00
logoAnsbach 09
-
logoSchwabach
-
28/01
16:00
logoAugsburg II
-
logoStuttgart II
-
28/01
16:00
logoAustria Klagenfurt
-
logoTreibach
-
28/01
16:00
logoBATE Borisov
-
logoSlavia Mozyr
-
28/01
16:00
logoBonner SC
-
logoUerdingen
-
28/01
16:00
logoBordesholm
-
logoSt. Pauli II
-
28/01
16:00
logoBregenz
-
logoFC Dornbirn 1913
-
28/01
16:00
logoDonaufeld Wien
-
logoSchwechat
-
28/01
16:00
logoDüren Merzenich
-
logoHennef 05
-
28/01
16:00
logoEintracht Frankfurt II
-
logoMainz 05 II
-
28/01
16:00
logoGreuther Fürth II
-
logoAmmerthal
-
28/01
16:00
logoHanau
-
logoViktoria Aschaffenburg
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoHannover 96 II
0
logoPreussen Münster
0
28/01
16:00
logoHelsingborgs IF
-
logoMjallby
-
28/01
16:00
logoHolstein Kiel II
-
logoAtlas Delmenhorst
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoHomberg
0
logoSV 1919 Straelen
0
28/01
16:00
logoIFK Varnamo
-
logoLandskrona
-
28/01
16:00
logoJeddeloh
-
logoPapenburg
-
28/01
16:00
logoJönköpings Södra
-
logoAtvidaberg
-
28/01
16:00
logoKaan-Marienborn
-
logoFinnentrop / Bamenohl
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoKilia Kiel
0
logoWeiche Flensburg
0
28/01
16:00
logoKottern
-
logoIllertissen
-
28/01
16:00
logoKöln II
-
logoAubstadt
-
28/01
16:00
logoLafnitz II
-
logoDrassburg
-
28/01
16:00
logoLeinfelden-Echterdingen
-
logoSGV Freiberg
-
28/01
16:00
logoLippstadt 08
-
logoRödinghausen
-
28/01
16:00
logoLübeck
-
logoPreussen Münster
-
28/01
16:00
logoMjondalen
-
logoHönefoss BK
-
28/01
16:00
logoMolde
-
logoSK Traeff
-
28/01
16:00
logoMoss
-
logoSprint Jelöy
-
28/01
16:00
logoMönchengladbach II
-
logoRot-Weiss Oberhausen
-
28/01
16:00
logoNagold
-
logoBalingen
-
28/01
16:00
logoNorrköping
-
logoVasteras SK FK
-
28/01
16:00
logoNürnberg II
-
logoKaiserslautern II
-
28/01
16:00
logoOdra Opole
-
logoSKRA Czestochowa
-
28/01
16:00
logoOleksandria
-
logoJS Kabylie
-
28/01
16:00
logoOrn Horten
-
logoSandefjord
-
28/01
16:00
logoPhönix Lübeck
-
logoVorwarts-Wacker 04
-
28/01
16:00
logoRadomlje
-
logoRudes
-
28/01
16:00
logoRaufoss
-
logoSkeid
-
28/01
16:00
logoRavensburg
-
logoAalen
-
28/01
16:00
logoRot Weiss Ahlen
-
logoSW Rehden
-
28/01
16:00
logoSV 1919 Straelen
-
logoBergisch Gladbach
-
28/01
16:00
logoSogndal
-
logoHodd
-
28/01
16:00
logoTuS Koblenz
-
logoFSV Frankfurt
-
28/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logoSchwaben Augsburg
-
28/01
16:00
logoWiedenbrück
-
logoHessen Kassel
-
28/01
16:00
logoWürzburger Kickers
-
logoGebenbach
-
28/01
16:30
logoKriens
-
logoLangenthal
-
28/01
16:30
logoOpatija
-
logoDubrava Zagreb
-
28/01
16:30
logoRied
-
logoSt. Pölten
-
28/01
16:30
logoVarbergs
-
logoFalkenbergs FF
-
28/01
16:45
logoKvik Halden
-
logoGrorud IL
-
28/01
17:00
logoSalzburg
-
logoSlovan Bratislava
-
28/01
17:00
logoAlemannia Aachen
-
logoSV Breinig
-
28/01
17:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoGrazer AK
-
28/01
17:00
logoFK Panevezys
-
logoMetta / LU Riga
-
28/01
17:00
logoHoffenheim II
-
logoSchweinfurt
-
28/01
17:00
logoKhimki
-
logoPyunik
-
28/01
17:00
logoLevski Sofia
-
logoJohor DT
-
28/01
17:00
logoRubin Kazan
-
logoKrylya Sovetov
-
28/01
17:00
logoSligo Rovers
-
logoGalway United
-
28/01
17:30
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoFK Aksu
-
28/01
17:30
logoUnterhaching II
-
logoHeimstetten
-
28/01
18:00
logoRigas Skola
-
logoPaide Linnameeskond
-
28/01
18:00
logoSC Weiz
-
logoASK Kohfidisch
-
28/01
18:00
logoSeattle Sounders
-
logoHammarby
-
28/01
18:00
logoStal Rzeszow
-
logoWisla Pulawy
-
28/01
18:00
logoVysoke Myto
-
logoVrchovina
-
28/01
18:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoHegelmann Litauen
-
28/01
18:00
logoÖrgryte
-
logoIK Oddevold
-
28/01
19:00
logoShamrock Rovers
-
logoWexford Youths
-
28/01
19:00
logoWeiden
-
logoHankofen-Hailing
-
28/01
20:00
logoKaPa
-
logoPK-35 ry
-
28/01
20:00
logoLongford Town
-
logoShelbourne
-
28/01
20:30
logoFK Riteriai
-
logoBFC Daugavpils
-
28/01
23:00
logoChattanooga
-
logoAtlanta United
-
28/01
23:00
logoNew York City FC
-
logoLos Angeles FC
-
28/01
Canlı ( Ert. )
logoGuatemala
0
logoVenezuela
0

Manchester United kulübü eleştiren Ronaldo’nun posterini stattan kaldırdı

Portekizli yıldız Ronaldo'nun katıldığı bir programda kulüp ve Hollandalı teknik adam Erik ten Hag hakkındaki ağır eleştirilerine Manchester United, 37 yaşındaki futbolcunun posterini sökerek yanıt verdi

Fenerbahçe artık daha genç

23 yaşındaki İsmail Yüksek ve Ferdi Kadıoğlu'nun gelişimleri de takımın başarısında önemli rol oynadı. Szalai, Osayi-Samuel ve kaleci Altay da 24 yaşında. Emre Mor 25, Crespo 26, altyapıdan kadroya dahil edilen Yiğit Efe Demir de henüz 18 yaşında.

Türkiye - İskoçya: 2-1

A Milli Futbol Takımımız, Diyarbakır'da oynanacak hazırlık maçında İskoçya ile karşı karşıya geldi. Ay-Yıldızlılar sahadan 2-1 galip ayrıldı. Milli Takımımızın gollerini Ozan Kabak ve Cengiz Ünder attı.

2022_FIFA_Dunya_Kupasi

2022 Katar Dünya Kupası maç fikstürü

2022 Katar Dünya Kupası grup kuralarının çekimiyle birlikte maçların başlayacağı tarih belli oldu. Dünya Kupası maçları 21 Kasım-18 Aralık tarihlerinde düzenlenecek. Açılış maçında Katar ile Ekvador karşı karşıya gelecek. 2022 Dünya Kupası'nda grup etabının ardından 3, 4, 5 ve 6 Aralık tarihlerinde son 16 turu oynanacak. 9 ve 10 Aralık'ta çeyrek finallerin oynanacağı turnuvada yarı final müsabakaları 13 ve 14 Aralık'ta oynanacak. Katar'da Dünya Kupası finali ise 18 Aralık Pazar günü oynanacak ve kazanan taraf dünya şampiyonu olacak. Turnuvanın üçüncülük maçı ise 17 Aralık Cumartesi günü.

Süper Lig

# Takım Adı O P
1logo Fenerbahçe1126
2logo Medipol Başakşehir1123
3logo Adana Demirspor1223
4logo Beşiktaş1222
5logo Galatasaray1121

Erkek Basketbol

# Takım Adı O P
1logo Fenerbahçe Beko510
2logo Tofaş59
3logo Anadolu Efes59
4logo Frutti Extra Bursaspor 59
5logo Türk Telekom59

Kadın Voleybol

# Takım Adı O P
1logo Çukurova Bld. Adana Demirspor13
2logo Aydın B.Şehir Bld.00
3logo Bolu Bld.00
4logo Eczacıbaşı Dynavit00
5logo Fenerbahçe Opet00

Giriş Yap

Futbol.net.tr ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!