Sinisa Mihajlovic: "Burada olmaktan gurur duyuyorum"

İtalya Serie A Lig'i takımlarından ACF Fiorentina'nın yeni teknik direktörü Sinisa Mihajlovic, "mor menekşeler" olarak anılan kulüpte çalışmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Futbol.net.tr

"Burada olmaktan gurur duyuyorum"

Serie A'da geçen sezon istediği sonuçları alamayan ve ligi 11. sırada tamamlayarak, bu sene Avrupa kupalarını pas geçen Fiorentina'da yeni çalıştırıcısı Sinisa Mihajlovic, basının ve taraftarların karşısına çıktığı ilk toplantıda, "Burada olmaktan gurur duyuyorum. Bu takım geçen sene de çok güçlüydü, bir de Gaetano D'Agostino geldi. Eğer yönetim yeni transferler yaparsa onlara da kapım açık. İyi bir takımımız var" dedi.

Floransa'yı ve halkını iyi tanıdığını belirten Sırp teknik adam, "Camiayı iyi tanıyorum. Çok talepkar. Bu nedenle son Dünya Kupası'nın bize öğrettiği gibi her zaman hücum ağırlıklı oynayacağız" diye konuştu. Mihajlovic'in basın toplantısına gelen 2 bin kadar Fiorentina taraftarı, yeni teknik direktöre sevgi gösterisinde bulunurken, "Sinisa bizi Şampiyonlar Ligi'ne götür" şeklinde tezahürat yaptı.

"Mor menekşeler"in yeni transferi Gaetano D'Agostino ile sözleşmelerini uzattığı genç oyuncular Khouma Babacar, Karadağlı Stevan Jovetic ve Lorenzo De Silvestri'nin katılacağı imza töreninin birkaç hafta içinde yapılacağı belirtildi.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar