Aziz Yıldırım: Henüz her şey bitmedi

Fenerbahçe'nin evinde ligin son sırasındaki Kayseri Erciyespor'a puan vermesi camiayı çileden çıkardı.

Futbol.net.tr

Aziz Yıldırım: Henüz her şey bitmedi

Küme düşme hattındaki bir rakibe karşı; "Bu maçı ne yapıp ne edip kazanmalıydık" diyen taraftarlar Başkan Aziz Yıldırım, Teknik Direktör İsmail Karal ve futbolcuları topa tuttu.

Maç sonrası stad çevresinde ve sosyal medyada eleştiri oklarına maruz kalan sarı-lacivertli takımda moraller bozuk ama umutlar tükenmiş değil.

BAŞKAN ÖFKELİ AMA BU KEZ SABIRLI...

Maçın devre arasında soyunma odasına inen ve teknik ekip ile futbolcuları maçı kazanmaları için motive eden Başkan Aziz Yıldırım maç sonunda öfkelendi. Ancak Başkan Aziz Yıldırım bu öfkesine rağmen başta İsmail Kartal olmak takımı uyardı ve boyunlarını eğmemelerini istedi. "Henüz hiç bir şey bitmedi" dediği öğrenilen Yıldırım'ın takımdan kalan 3 maçı kazanmalarını istediği belirtildi. Başkan Aziz Yıldırım tüm değerlendirmeleri sezon sonunda yapacak.

FUTBOLDA HER ŞEY OLABİLİYOR

İsmail Kartal ise Aykut Kocaman ve Ersun Yanal'dan sonra Fenerbahçe'deki ilk teknik direktörlük deneyiminde şampiyonluk yaşamak istiyor ama bu şansını riske soktu. Özellikle kurduğu ilk 11 tercihleri ile eleştirilen Kartal bu haftaya kadar bir çok kez gelen şansı geri tepti. Buna rağmen futbolun sürprizlere açık olduğunu dile getiren İsmail Kartal, "Rakibimizden averaj olarak üstün durumdayız. Matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece bunu sonuna kadar sürdüreceğiz, teslim olmayacağız" dedi.

Fenerbahçe'de futbolcular da kulaklarını eleştirilere tıkadı ve hafta sonundaki Mersin deplasmanını düşünmeye başladı. Kalan 3 haftada rakiplerinin de puan kaybedebileceğini hesaba katan sarı-lacivertli oyuncular sadece futbola odaklanıp sezonu en yukarıda tamamlamaya çalışacak.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar