Bülent Uygun:"5 transfer düşünüyoruz"

Bucaspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, ikisi yabancı olmak üzere takıma 5 yeni futbolcuyu kazandırmayı düşündüklerini açıkladı.

Futbol.net.tr

"5 transfer düşünüyoruz"

Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp çalışmalarıyla yeni sezon hazırlıklarına devam eden Bucaspor, yeni sezona günde çift antrenman yaparak hazırlanıyor. İzmir ekibi, bugün yaklaşık 2 saat süren sabah antrenmanında, koşu ve kondisyon ağırlıklı çalışma yaptı.

Teknik direktör Uygun, yaptığı açıklamada, Gerede kampının güzel gittiğini ifade ederek, "Yoğun bir kamp çalışması geçiriyoruz. Futbolcu arkadaşlarım hırslı, istekli ve arzulu bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor" dedi.

Takımda eksikliklerin olduğunu belirten Uygun, "Yeni bir takımız. Takım olabilmek ve o kurguyu sağlayabilmek için transferleri bitirmek istiyoruz. Hollanda'da oynayacağımız hazırlık maçlarından sonra, tam anlamıyla hazır duruma geleceğiz. Sezon öncesinde Bucaspor'u en iyi şekilde temsil edecek takımı kuracağız" diye konuştu.

Transfer konusunda da çalışmaların devam ettiğini kaydeden Uygun, "Forvet, orta saha, defans ve alternatif olabilmesi için orta sahaya 2'si yabancı olmak üzere toplam 5 transfer düşünüyoruz. Bu transferleri önümüzdeki hafta içerisinde çözeceğiz" dedi.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar