Erkan Zengin, sözleşmesini feshetti, Trabzonspor'a imza atabilir!

Eskişehirspor futbolcusu Erkan Zengin, alacaklarından vazgeçerek serbest kaldı. Futbolcunun, Trabzonspor'a imza atacağı iddia ediliyor.

Futbol.net.tr

Her an Trabzonspor'a imza atabilir!

Eskişehirspor ile sözleşmesi Haziran ayında sona erecek Erkan Zengin, sezon sonuna kadar olan alacaklarının tümünden vazgeçerek devre arasında serbest kaldı. İsveç milli takımında forma giyen başarılı orta sahanın adı geçen yıldan bu yana 4 büyük kulüple anılıyordu. 

Kırmızı Siyahlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Kulübün Erkan Zengin'le bazı sorunları var" diyerek olacakların sinyalini vermişti.

Serbest talan Tecrübeli isim her an Trabzonspor'a imza atabileceği konuşuluyor. Daha önce Beşiktaş tecrübesi yaşayan, ancak burada forma şansı bulmadığı için bu takımı düşünmeyen Zengin, Galatasaray'ın devre arasında transfer yapmayacağını açıklaması ve Fenerbahçe'nin kadroyu gençleştirme hedefinden dolayı bu takımlarla görüşmesi beklenmiyor.


Trabzonspor'un hocası Ersun Yanal ise hem takımdaki kaliteli Türk futbolcunun az olması hem de hemde kaliteli bir oyuncu olması nedeniyle Erkan Zengin'i kadrosunda istediği belirtiliyor.

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar