Eskişehirspor Taraftarlarından Bilica Tepkisi !

Eskişehirspor, Sezer Öztürk transferinin karşılığı olarak Bilica'nın takasta kullanılması iddialarına çok tepkili!

Futbol.net.tr

Es-Es Taraftarından Bilica İtirazı !

Eskişehirspor'da Sezer Öztürk'ün gönderilmesinin ardından tartışmalar başladı. 

Genç futbolcunun transferinden Eskişehirspor'a takas karşılığı verilen Abdülkadir ve kiralık olarak oynayacağı belirtilen Berk'in yanı sıra transferde Bilica'nın da kullanılacağı söylentileri Es-Es taraftarını çok kızdırdı. 

Bu sezon Fenerbahçe'de özel hayatındaki sorunlarla sık sık gündeme gelen Bilica'nın yaşantısının takımdaki uyumu bozacağı ve olumsuzlukların yaşanacak olması düşüncesi taraftarların transferi istememesindeki en büyük etken . Berk'in kiralık durumunun belirsizliğini koruması ve onun yerine Bilica'nın takasta kullanılacak olması iddiaları yönetim ile taraftar arasında krize yol açtı. Alınan habere göre Bilica, Eskişehirspor'da gelecek sezon forma giyecek ancak Eskişehirspor taraftarının tepkisinden çekinen yönetim henüz transferi açıklayamıyor.

Eskişehirspor'un yarın yapılacak olan 46.yıl kutlamalarında da bu özel güne gölge düşmesini önlemek adına konu kutlamaların ardına saklanıyor. Bilica için yapılan tepkiyi azaltmak ve taraftar ile yönetimin birbirine düşmesini önlemek adına Halil ve Webo 'yu bitirme çalışmalarıda tüm hızıyla sürüyor. Böylece Bilica'nın bu transferlerin ardına itilmesi planlanıyor.

Orçun TARHAN / Futbol.net.tr  

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar