Galatasaray kaptanı Selçuk İnan hakeme tepkili: Bu sezon 3 cezayıda Mete Kalkavan'dan aldım

Galatasaray Futbol takımının kaptanı Selçuk İnan, Beşiktaş'a 2-1 yenildikleri maçın ardından sert açıklamalarda bulundu.

Futbol.net.tr

Selçuk İnan'dan hakeme tepki

Yayıncı kuruluşa konuşan Selçuk, hakem Mete Kalkavan ile ilgili olarak şunları söyledi;

"Beni herkes iyi biliyor. Hayatımda hiç hakem hakkında konuşmadım. Yine hakemler hakkında konuşmayacağım ama hakem hakkında konuşacağım. Hayatımda kimseye kötü yaklaşımda bulunmadım. Bu sezon 3 cezamı da bu hakem yüzünden aldım. Kötü niyet hissettiğim için Mete Kalkavan hakkında konuşuyorum. Bu sezon gördüğüm kırmızı kart pozisyonunda da benimle iletişimi çok kötüydü. Biz hakemlerimizi seviyoruz, saygısızlık yapmıyoruz ama onlardan da saygı bekliyoruz. Benimle konuşurken haddini bilecek, söylediğini bilecek. Benimle ilgili problemi olabilir, gıcık olmuştur ama takım arkadaşlarımın ne günahı var. Bazen hakemler hatalarla maçın kaderini etkiler. Bazen de önemli takdir haklarıyla etkilerler, bunu futbol oynayanlar bilir. Bazen sizi ince ince oynatmaz."

Selçuk, derbi maçla ilgili olarak da, "Beşiktaş'ı tebrik etmek lazım. Galibiyeti hak ettiler. İlk yarıyı kötü oynamamıza rağmen gol yemedik. Bugün derbiyi onlar kazandı. Bunu inşallah ileride düzeltiriz" dedi.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar