İbrahim Toraman'dan samimi sözler!

Beşiktaş'ın tecrübeli yıldızı İbrahim Toraman, Lig TV'ye samimi açıklamalarda bulundu....

Futbol.net.tr

İbrahim Toraman'dan samimi sözler!

İbrahim Toraman'dan samimi açıklamalar... Siyah-beyazlı takımın kaptan, Türkiye Kupası finalinde oynayamayacak olmasının üzüntüsünü yaşadığını söyledi...

"OLMAYINCA OLMUYOR"
Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında gördüğü sarı kartla finalde cezalı duruma düşen Toraman, oynamayacağı için çok üzgün olduğunu belirtti.

"Final maçında benden daha fazla oynamak isteyen yoktur heralde" diyen tecrübeli oyuncu, ikinci kartı almak için zaman yetmediğini belirterek "Olmayınca olmuyor. Oynamayacağım için üzgünüm. Ama oynayan arkadaşlarım başarılı olacaklardır" ifadelerini kullandı.

FORLAN VE EGEMEN
Beşiktaş'ın temasta olduğu yıldızlar hakkında da görüş bildiren siyah beyazlı oyuncu, Forlan'ın ismini duyunca heyecanlandığını söylerken, mevkiidaşı Egemen için de "Eğer bize transfer olursa çok büyük katkı sağlar" diye görüş belirtti.

MİLLİ TAKIM KONUSU
İbrahim Toraman, milli formaya olan hasretini de şu sözlerle açıkladı: "Milli takım konusunda anlayamadğımı şeyler var. Beni en son sakatlık dönemimde Amerika kampına çağırdılar. Orada her anlamda güzel bir hava vardıç Daha sonra 'değişim olacak' dendi. Ama sadece ben değiştim. Şunu söylemek istiyorum; ben kendime her zaman çok güveniyorum."

"ÜZÜLMEZ'LE GÖRDÜĞÜM YERDE SOHBET EDERİM"
İbrahim Üzülmez'le ilgili soruları yanıtlayan Toraman, eski takım arkadaşına bir kırgınlığı olmadığının altını çizerek "O, yılllarca yanyana oynadığım bir arkadaşım. Kötü bir dönem yaşadık. Ama onunla bir sorunum veya kırgınlığım yok. Görüdüğüm yerde de sohbet ederim" diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar