İssiar Dia: "Fenerbahçe doğru tercih"

Fenerbahçe'nin Rennes'den transfer ettiği Issiar Dia, "Fenerbahçe'nin doğru tercih olduğunu biliyorum" dedi.

Futbol.net.tr

"Fenerbahçe doğru tercih"

Fenerbahçe'nin büyük bir takım olduğunu söyleyen Dia, sarı-lacivertli kulübün teklifini hemen kabul ettiğini dile getirdi.

Dia, "Fenerbahçe'nin kulübümle irtibata geçtiğini öğrendim. Birkaç kulüpten teklif aldım. En ciddi teklif Fenerbahçe'den geldi. Fenerbahçe'nin çok büyük bir takım olduğunu biliyordum bu nedenle hiç tereddüt etmeden kabul ettim" dedi.

Fenerbahçe'yi her sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takım olduğu için seçtiğini söyleyen Dia sözlerine şöyle devam etti:

"Herkes Fenerbahçe'nin Avrupa'nın en iyi takımlarından birisi olduğunu biliyor. Her sezon Şampiyonlar Ligi'nde oynayan ve büyük imkanlara sahip olan bir takıma geldim. Fenerbahçe'nin doğru tercih olduğunu biliyorum."

Teknik direktör Aykut Kocaman ve Fenerbahçe kadrosu hakkında da açıklamalarda bulunan Senegalli futbolcu şunları söyledi:

"Aykut Kocaman Fenerbahçe'de birçok gole imza atmış ve efsane olmuş bir isim. Kadrodan Alex ve Emre'yi daha önceden tanıyordum. Hep birlikte büyük işlere imza atacağımıza inanıyorum."

Son olarak Fenerbahçeli taraftarlara mesaj gönderen Issiar Dia "Fenerbahçe'ye gelmekten dolayı çok mutluyum, umarım taraftarlar sezon boyunca bana destek olurlar" dedi.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar