Karabükspor çalışmalara ara verdi

Kardemir Karabükspor'un menajeri Seyit İçgül, "Futbolcuların dinlenmesi için ara verdiğimiz Gerede'de, 3 gün sonra yeniden toplanacağız" dedi.

Futbol.net.tr

Karabükspor ara verdi

Seyit İçgül, Gerede'de yaklaşık 15 günlük kamp dönemini çok iyi geçirerek futbolcularına 3 gün izin verdiklerini söyledi.

Takımın moralinin yerinde olduğunu, korunan çekirdek kadronun yanı sıra yıldız futbolcu transferlerinde de bulunduklarını anlatan İçgül, şöyle konuştu:
"Gerede'deki birinci etap kampımız sona erdi. Futbolcularımıza 3 gün izin verdik, ancak vize sorunu nedeniyle kampa geç katılan Emanuel Emenike ile Jamal Aliuoi'ye özel program uygulanıyor. Kamptaki çalışmalarda takımımız adeta güç depoladı. Oynadığımız hazırlık maçlarıyla eski ve yeni futbolcular uyum sorununu gidermek için gayret gösterdi. Verdiğimiz 3 günlük aradan sonra aynı yerde 12 gün daha kampa gireceğiz. Yerli ve yabancı bazı kulüplerle hazırlık maçlarına devam edeceğiz. Ayrıca teknik heyetin istediği bir alana daha transfer yapabiliriz. Transfer için çalışmalar sürdürülüyor. Takım, 21 Temmuz'da Gerede'de 2. etap kamp için toplanacak."
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar