Musa Çağıran: "Büyük mutluluk duyuyorum"

Galatasaray'ın, Altay'dan transfer ettiği genç oyuncu Musa Çağıran, genç yaşına rağmen sarı-kırmızılı takıma gelmiş olmasının kendisi için büyük mutluluk olduğunu söyledi.

Futbol.net.tr

"Büyük mutluluk duyuyorum"

Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulunan 17 yaşındaki futbolcu, "Daha bu yaşımda Türkiye'nin en büyük kulübündeyim. Açıkçası hiç beklemiyordum. Yani 3 yıl önce Altay'ın altyapısından çıktığımda hedefim buydu. Birkaç yıl Altay'da oynayıp, daha sonra 3 büyüklere transfer olmaktı hedefim. Üç yıl içinde bunu gerçekleştirdim. Umarım burada kalıcı olurum ve uzun yıllar Galatasaray'a hizmet ederim" dedi.

Futbol hayatında kendisine babasının büyük destek olduğunu belirterek, futbol sevgisini babasından aldığını vurgulayan Musa Çağıran, "Babam Konya'da amatör olarak oynadı ve futbolu çok sever. Kendisi futbolcu olamamış, imkanları yokmuş ve benim olmamı istedi. Çok uğraştı, peşimden çok koştu, götürdü. Yani beni bir yerlere getirdi sağolsun" ifadelerini kullanırken, kariyer hedefi için de "Sonuçta Türkiye'nin en büyük kulübündeyim. Burada uzun yıllar oynayıp, en iyi yerlere gelmek istiyorum. Galatasaray'a geldim, Galatasaraylıyım. Olursa buradan da Avrupa'ya gitmeyi çok isterim" şeklinde konuştu.

-"UMARIM İYİ BİR SEZON GEÇİRİP ŞAMPİYON OLURUZ"-
Galatasaray taraftarlarının kendilerine desteğini hep sürdürmesini isteyen genç oyuncu, "Umarım bu yıl iyi bir sezon geçiririz ve şampiyon oluruz" dedi.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde çıktığı ilk antrenman için, "Çok farklı. Yanımda Arda ağabey, Ayhan ağabey, Baros var. Her zaman televizyonda izlediğimiz, yan yana oynama fırsatı bulamadığımız ağabeylerimiz. Onlarla birlikte antrenman yapmak mükemmel bir duygu" diye konuşan Musa Çağıran, üzerinde oluşacak ilginin hatırlatılması üzerine de "Her şeye hazırım" yanıtını verdi.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar