Trabzonspor'da Teofilo Gutierrez'e ekstra çalışma

Trabzonspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarını Hollanda'nın Tegelen kasabasında sürdürürken, kampa vize işlemleri nedeniyle geç katılan Teofilo'ya idman açığını kapatması için ekstra çalışmalar yaptırılıyor..

Futbol.net.tr

Teofilo'ya ekstra çalışma

Dün hazırlık maçında Almanya'nın 5. Lig ekiplerinden Fortuna Köln'ü 5-0 mağlup eden bordo-mavililer, bu sabah da bir antrenman gerçekleştirdi.
Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Sporclup Irene Sahası'nda gerçekleştirilen antrenmana tüm futbolcular katıldı.

Güneş, antrenmanda futbolculara koşu, açma-germe hareketlerinin ardından ayak tenisi oynattı. Ayak tenisi antrenmanı oldukça neşeli geçti. Barış, Mustafa Yumlu ve Giray'dan oluşan takım, Colman, Alanzinho ve Gutierrez'den oluşan Güney Amerikalı oyuncularla karşılaştı.

Oldukça zevkli ve çekişmeli geçen ayak tenisi maçı 16-16 beraberlikle sonuçlandı. Futbolcular, süresi biten maçı, teknik direktör Güneş'den uzatmasını istediler. Ancak Güneş, oyunculara ekstra süre vermedi.

Bir başka ayak tenisi maçında ise Gabriç'in takımı ile Yattara'nın takımı karşılaştı. Gabriç, sayıları Türkçe sayarken, kullandığı Türkçe terimlerle de dikkati çekti. Karşılaşmayı Gabriç'in takımı kazandı.

-TEOFİLO'YA EKSTRA ÇALIŞMA-
Teknik direktör Şenol Güneş, kampa vize işlemleri nedeniyle geç katılan Teofilo'ya idman açığını kapatması için ekstra çalışmalar yaptırıyor.

Bordo-mavili takımın antrenmanından sonra Teofilo, takımdan ayrı olarak çalışma yaptı.

Kolombiyalı oyuncunun idman açığını gidermesinin ardından hazırlık maçlarında görev alması bekleniyor.

Trabzonspor, bu akşam yapacağı antrenmanla kamp çalışmalarını sürdürecek.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar